MÜNTIDE OSTMINE COIN24 KAUDU ON LIHTNE JA MUGAV

 

Leidke vajalik münt

Valige kataloogist vajalikud mündid või aksessuaarid ja lisage nad ostukorvi

 

Lisage ostukorvi

Minge ostukorvi ja vajutage “Vormista tellimus”. Täitke vorm.

 

Teie tooted on juba teel.

Valige makseviis ja vajutage “Kinnita tellimus”

Müntide kiire leidmiseks ja soetamiseks on tehtud mugav tööskeem. Soovitud ostust eraldab teid vaid paar lühikest sammu:

Vali sulle sobiv münt ja kogus kas otse esilehelt või kataloogist (https://coin24.ee/shop/): siin sa saad sorteerida valikut aasta, riigi, kvaliteedi või mündi tüübi vahel, valides parempoolsest sorteerimise filtrist. Kui kaup meeldis – lihtsalt vajuta «Lisa ostukorvi», ja surfi edasi kataloogis, et lisada veel tooteid ostukorvi.

Kui kõik valikud on tehtud ja ostukorvi lisatud, siis mine ostukorvi (vajuta «Ostukorvi» kui soovid muuta oma valikut või täiendada/täpsustada tellimust) või tellimuse vormistamiseks (Ostukorvi teiseks valikuks on nupp «Vormista», kus saab kiiremini tellimuse eest tasuda)

Vormista tellimus ja maksa: vali maksmisemeetod ja kohaletoimetamise viis, sisesta oma kontaktandmed, loe ja kinnita müügitingimused ja seejärel tellimus. Kui oled valinud maksmise kaardiga või pangalingiga, siis samm sammult kinnita ka maksmine.

Ja ongi kõik! Kohe kui saame tellimuse ja makse kinnituse kätte, siis saadame sinu tellimuse teele nii pea kui võimalik! Kui tekib küsimusi – kirjuta meie chati või helista!