1 dollar by 2020. Massachusetts. Telephone

2.90

-28%
Allahindlus!

1 dollar by 2020. Massachusetts. Telephone

2.90

-28%

Münt on pühendatud telefoni leiutamisele (Massachusetts), mille peamine leiutaja on Alexander Graham Bell, kes patenteeris telefoni 1876.aastal.

Mündil on disain ühe esimese pöörleva ringiga telefoni dial kujul, mida tuntakse tavaliselt kettatelefonidena. Kettapiirkonna keskel olevad sildid” telefon”, allosas – ” Ameerika Ühendriigid “ja ülaosas – “Massachusetts”.

Programm vabastada müntide nimiväärtus on 1 dollar asetatud “oluline võetakse leiutised ja uuenduslike lähenemisviiside nagu eraldi isiksuste ja rühmade inimesi igas ühendriigid, territooriumide ja District of Columbia” käima 2018.

Аверс välja näiteks on ühtne kõigi teiste müntide seeria: seal on kujutatud vabadussammas, nimetus nimiväärtus “1$” ametlik moto riik “In God We Trust” (“Jumala lootnud”), samuti initsiaalid гравера (Phoebe Хэмфил) ja kunstnik (Justin Кунц). Alates 2019 aasta moto ka panna, täiendav märk. On гурте tasakaalust vermimise aasta märk mint ja moto “E pluribus unum” (“Üks paljudest — ühtne”).

Kõik hilisemad mündid on toodetud samal viisil, kus toimus esinemine ühendriikide liit. Lisaks ilmub münt, mis on pühendatud Valimisringkonnas Kolumbia, siis — innovatsiooni Aladel.

Laos

Tootekood: 156Am1DollarCoinMassachusetts Kategooria:

Lisainfo

Riik

Kvaliteetmärk

Tüüp

Aasta

Kollektsioon