FIFA Null Euro 2022 ametlik komplekt – Jalgpalli MM 2022 Kataris

22.00 Hind sisaldab 20% KM

FIFA Null Euro 2022 ametlik komplekt – Jalgpalli MM 2022 Kataris

22.00 Hind sisaldab 20% KM

Komplekt koosneb kolmest nulleurosest kupüürist: MM-i karikas, ametlik embleem ja
turniiri ametlik maskott “Laeeb”.

 

See toode on ametlik FIFA litsentsitud väljalase. Tiraaž on piiratud.

 

2022. aasta jalgpalli maailmameistrivõistlused peetakse Kataris. MM toimub Lähis-Idas esimest korda. Katari tugeva suvekuuma tõttu kestab see MM novembri lõpust detsembri keskpaigani, mistõttu on see esimene turniir, mis ei toimu mais, juunis ega juulis. Tegemist on kõigi aegade esimese maailmameistrivõistlustega, mis peetakse araabia maailmas ja esimesena moslemitest enamusega riigis, ning teise maailmameistrivõistlusega, mis peetakse täielikult Aasias pärast 2002. aasta turniiri Korea Vabariigis ja Jaapanis. Ühtlasi on see viimane jalgpalli MM, mille finaaletapis osaleb 32 meeskonda. 2022. aasta maailmameistrivõistluste mänge peetakse 8 staadionil viiest linnast.
Adidas avalikustas 2022. aasta maailmameistrivõistluste ametliku palli Al Rihla (araabia keeles “reis”). 2022. aasta MM-i logo on Katari lipuvärvides lint, mis sümboliseerib lõpmatust ja harmooniat, aga ka liivaluidete kuju. 2022. aasta jalgpalli MM-i maskotiks on valge, traditsioonilist araabia riietust meenutav lendav vaip nimega Laib, mis tähendab araabia keeles “üliosav mängija”.

Maailmameistrivõistluste finaalturniirid peetakse iga 4 aasta tagant.

Jalgpalli MM on suurim rahvusvaheline jalgpallivõistlus, mida on peetud alates 1930. aastast. MMi korraldab maailma jalgpalli juhtorgan FIFA ning sellel saavad osaleda FIFA liikmesriikide meeste rahvuskoondised kõigilt kontinentidelt.

 

Laos

Tootekood: 288 Zero Euro Collection Football World Cup 2022 FIFA Kategooriad: ,

Lisainfo

Kollektsioon

Riik

Kvaliteetmärk

Tüüp

Aasta