Austria 3 Euro värvi seeria Dinosaurused-2020 Tyrannosaurus Rex

35.00

Austria 3 Euro värvi seeria Dinosaurused-2020 Tyrannosaurus Rex

35.00

Suurimad ja muljetavaldavamad loomad, kes on kunagi elanud, on nüüd esindatud värviliste Austria müntide seeriaga, mille nimiväärtus on 3 eurot . Seeria toob eelajaloolised hiiglased tagasi elule kujul 12 suurepärase kuma-in-the-dark mündid, iga pühendatud üks eelajaloolised olendid, et valitses lained, hulkusid maa, või domineerivad taevas.

Viies küsimus, mis on pühendatud Tyrannosaurus Rexile, on 2020. aasta viimane küsimus. Türannosaurused elasid kriidiajastu lõpus (68-66 miljonit aastat tagasi). Tyrannosaurus Rex oli üle 4 m kõrge ja kaalus kuni 8 tonni.

Tyrannosaurus Rex oli tugevaim hammustada tahes olend, mis kunagi eksisteerinud maa peal. Ta võiks purustada kaasaegse auto oma lõualuu kahjustamata tema hambad või kolju.

Tyrannosaurus Rexil oli kõva kolju nagu kaasaegsed krokodillid, mitte paindlik nagu roomajad ja muud dinosaurused. See võimaldas Rexil hammustada oma saaki jõuga, mis võrdub 7 tonniga.

Kaasaegsed merevees krokodillid suruvad oma saagiks vaid 1,8 t-25% Rexi hammustuse võimsusest. Samal ajal on harjas merevees krokodillidel tänapäeval kõige võimsam hammustus kõigist olemasolevatest loomadest.

Kõik Supersauruste sarja 12 3eurost münti on Austrias seadusliku maksevahendina.

Materjal-vasesulam

Kaal-16 grammi

Ringlus-65 000 tükki

Esiküljel on pilt 12 dinosaurusest, mis vermitakse nelja aasta jooksul. Ringis on emiteeriva riigi nimi – “REPUBLIK ÖSTERREICH” ja mündi nimiväärtus – “3 eurot”.

Vastupidine näitab Tyrannosaurus Rexi lähivärvilist pilti eelajaloolise maastiku vastu. Osa tagurpidi on selektiivselt kaetud spetsiaalse värviga, mis helendab pimedas. Sildid: dinosauruse liigi nimi – “TYRANNOSAURUS REX” ja mündi väljaandmise aasta – “2020”.

Laos otsas

Tootekood: 133 Austria 3 euro Tyrannosaurus Rex Kategooria: Silt:

Lisainfo

Kollektsioon

Riik

Kvaliteetmärk

Tüüp

Aasta