1 dollar 2020г. Connecticut. Skaala Gerbera

2.90

-28%
Allahindlus!

1 dollar 2020г. Connecticut. Skaala Gerbera

2.90

-28%

Münt on pühendatud leiutajale Heinz Joseph Gerberile ja tema suurele leiutisele-Gerberi muutuva skaalale.

See oli Gerberi kool, mis võimaldas teadlastel kogu maailmas selgelt, kiiresti ja väga lihtsalt leida lahendus skaleerimise mõistmiseks. Tänu oma kasutusmugavusele ja kiiretele lahendustele on Gerberi muutuja skaala olnud väga edukas. Isegi 1950. aastatel peeti seda universaalseks tööriistaks, mida insenerid ja arhitektid kasutasid kogu maailmas.

Programm vabastada müntide nimiväärtus on 1 dollar asetatud “oluline võetakse leiutised ja uuenduslike lähenemisviiside nagu eraldi isiksuste ja rühmade inimesi igas ühendriigid, territooriumide ja District of Columbia” käima 2018.

Аверс välja näiteks on ühtne kõigi teiste müntide seeria: seal on kujutatud vabadussammas, nimetus nimiväärtus “1$” ametlik moto riik “In God We Trust” (“Jumala lootnud”), samuti initsiaalid гравера (Phoebe Хэмфил) ja kunstnik (Justin Кунц). Alates 2019 aasta moto ka panna, täiendav märk. On гурте tasakaalust vermimise aasta märk mint ja moto “E pluribus unum” (“Üks paljudest — ühtne”).

Kõik hilisemad mündid on toodetud samal viisil, kus toimus esinemine ühendriikide liit. Lisaks ilmub münt, mis on pühendatud Valimisringkonnas Kolumbia, siis — innovatsiooni Aladel.

Laos

Tootekood: 156Am1DollarCoinConnecticut Kategooria:

Lisainfo

Kollektsioon

Riik

Kvaliteetmärk

Tüüp

Aasta