1 US $ 2021 New Hampshire – esimene kodumängukonsool

4.00

1 US $ 2021 New Hampshire – esimene kodumängukonsool

4.00

American Innovation® $ 1 rahapajaprogramm on mitmeaastane seeria, mis on pühendatud innovatsioonile ja innovatsioonile ning sisaldab 1 dollari münte igast osariigist, Columbia ringkonnast, Puerto Ricost, Guamist, Ameerika Samoalt, USA Neitsisaartelt ja Põhja-Mariaanist. Saared. American Innovation 1 dollari suurused mündid rullides ja pakendites on UNC kvaliteediga ning vermiti Philadelphia ja Denveri rahapajas. New Hampshire’i münt on esimene münt, mis vermiti 2021. aastal.

Ameerika uuenduslik 1 -dollarine münt, mis esindab New Hampshire’i, tähistab Ralph Baeri esimese kodumängukonsooli leiutamist.

1966. aastal hakkas Ralph Baer uurima, kuidas televisioonis mänge mängida. Tema ja tema meeskond töötasid välja Brown Boxi, esimese mitme mängijaga mitme programmeeritud videomängusüsteemi prototüübi. See sillutas teed kõikidele järgnevatele videomängusüsteemidele. Tänapäeval on Baer tuntud kui “videomängude isa”.

Tagaküljel on kujutatud Ralph Baeri, kes mängib käsipalli mündi paremal pool asuvas pruunis kastis. Vasakul küljel kuvatakse rakendatud taustal sõnad “NEW HAMPSHIRE” ja “PLAYER 1”. Pealdised „KODUSISE VIDEOMÄNGU SÜSTEEM” ja „RALPH BAER” ümbritsevad münti tekstis, mis on mõeldud Baeri Odüsseia austamiseks. Lisasild: AMEERIKA ÜHENDRIIGID. Disain sümboliseerib ka arkaadimärki.

Esiküljel on profiilil kujutatud Vabadussammas sõnadega IN GOD WE TRUST ja “$ 1”. Esiküljel on ka stiliseeritud käik, mis esindab tööstust ja innovatsiooni.

Müntide servale on kantud vermimisaasta, rahapaja märk ja kiri “E PLURIBUS UNUM”.

 

Nominaal: 1 USD

Kvaliteet: UNC

Kaal: 8,1 g

Läbimõõt: 26,5 mm

Väljalaskeaasta: 2021

Laos

Tootekood: 156Am1DollarCoinNewHampshire Kategooria: Sildid: ,

Lisainfo

Kollektsioon

Riik

Kvaliteetmärk

Tüüp

Aasta