1 dollar 2020. Maryland. Hubble ‘ I Kosmoseteleskoop.

2.90

-28%
Allahindlus!

1 dollar 2020. Maryland. Hubble ‘ I Kosmoseteleskoop.

2.90

-28%

NASA riikliku aeronautika ja Kosmoseadministratsiooni poolt välja töötatud ja 1990. aastal käivitatud Hubble ‘ i kosmoseteleskoop on üks suurimaid ja mitmekülgsemaid kosmoseteleskoope. NASA Goddardi Kosmoselennukeskuse ja kosmoseteleskoobi teadusinstituudi meeskonnad, mis mõlemad asuvad Marylandis, kasutavad teleskoopi.

Programm $ 1 müntide väljaandmiseks, mis on pühendatud” nii üksikisikute kui ka kõigi riikide, territooriumide ja Columbia ringkonna olulistele leiutistele ja uuenduslikele lähenemisviisidele”, algas 2018.aastal.

Aversile väljastatud koopia on sama kõigi teiste müntide seeria: see kujutab vabadussammas nimetust “$ 1” ametlik moto riik “In God We Trust” (“In God we trust”), samuti graveerija initsiaalid (Phoebe Humphill) ja kunstnik (Justin Koontz). Alates 2019.aastast pannakse Moto alla ka lisamärk. Mündi aasta, mündi märk ja Moto “E pluribus unum” (“paljudest, üks”) on tembeldatud servale.

Kõik järgnevad mündid emiteeritakse samas järjekorras, milles toimus riikide sisenemine liitu. Lisaks antakse välja münt, mis on pühendatud Columbia ringkonnale ja seejärel-uuendustele territooriumidel.

Laos

Tootekood: 156Am1DollarCoinMaryland Kategooria:

Lisainfo

Kollektsioon

Riik

Kvaliteetmärk

Tüüp

Aasta